Podpisz umowę

Podstawą do podjęcia współpracy z naszą firmą jest podpisanie umowy o odbiór zużytego oleju. Działamy na terenie całego kraju. Wybierz województwo i skontaktuj się z nami w celu zawarcia umowy.

Co zyskujesz, podpisując umowę?

Umowa określa szczegóły współpracy między firmą Zielona Restauracja a wybranym lokalem gastronomicznym. Dokument zawiera m.in. informacje o tym, jakiej wielkości pojemniki utylizacyjne powinny być dostarczone do restauracji. Umowa stanowi prawną podstawę do odbioru zużytego oleju i wystawienia na późniejszym etapie Karty Przekazania Odpadu.

Podpisanie umowy trwa dosłownie chwilę. Szczegóły co do charakteru współpracy omawiamy z klientem wcześniej. Odpowiadamy na nurtujące pytania i przedstawiamy ofertę. Oprócz odbiorów zużytych olejów świadczymy usługi dostarczania świeżych tłuszczów spożywczych.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich możliwych działalności gospodarczych z branży gastronomicznej, które wykorzystują do przygotowania swoich dań różnego rodzaju oleje spożywcze. Zaufało nam już ponad 15 tysięcy klientów. Współpracowaliśmy z restauracjami, food-truckami, smażalniami, barami, hotelami, bistro, a nawet z fabrykami czy przetwórniami.

Odbiór oleju w 3 prostych krokach

1.
Zadzwoń do nas!
Skontaktuj się z nami i uzyskaj najlepszą ofertę na rynku.
2.
Podpisz umowę
Przygotujemy umowę, która która zagwarantuje odbiór zużytego oleju oraz bezpieczeństwo podczas kontroli.
3.
Zgłoś odbiór oleju
Obsługujemy cały kraj, wystarczy, że skontaktujesz się z nami a my dojedziemy do Twojej firmy.

Ułatwiamy pozbywanie
się odpadów olejowych
z restauracji!